Yükleniyor...
index

Sizin için buradayız...

Amacımız
Yüksek standartlarda üretici bir firma olarak mütevazi yaklaşımımızla kaliteli kahve kültürünü tüm memlekete yaymak... Bu amaç doğrultusunda Anisah olarak tüm halkımıza bu kültürü yayacağız. Filtre kahve, türk kahvesi, kapsül kahve, espresso, macchiato içmek herkesin hakkı…
Serüvenimiz
Anisah kahvelerinde kullandığımız çekirdeklerin; her biri özel ve kıymetli. Her bir çekirdeğin yetişmesindeki emek büyük ve üretimin her aşaması özenle gerçekleştiriliyor. Çeşidi ve aroması, kavrulup paketlenene kadar geçen tüm süreç de dahil olmak üzere hepsi, çifçilerimiz, gıda mühendislerimiz kısaca kahve uzmanlarımız ile çekirdekten, fincana her anı özenle takip edilerek Anisah Coffee üretim tesislerinde gerçekleştirilmektedir.
1979'dan Günümüze Üretim

Anisah Coffee

Köklerimiz, Atmaca Holding’in üretici kültürüne dayanıyor… Üretimi en verimli şekilde hayata geçirmek adına Türkiye’de iddialıyız. İyi olanı, tekniklerimizle geliştirip ortaya çıkarıyoruz. Uluslararası sertifikalarımızla birlikte günde 3,5 – 4 ton üreterek sektörün iddialı markalarından biri olmak için adım adım ilerliyoruz.

KATALOG